Móda

Cosmopolitan

Kamarátky v živote ženy/dievčaťa zohrávajú významnú rolu. Delíme sa s nimi o tajomstvá, nakupujeme, klebetíme, nadávame na chlapov a sú tu pre nás keď ich potrebujeme. Možno je to klišé, no podľa mňa je ženské kamarátstvo najlepšie opísané v Sexe v meste. Celý seriál sa síce točí okolo chlapov, sexu (a topánok), no hlavná myšlienka je stále kamarátstvo. Pevné puto, ktoré spája 4 úplne odlišné a predsa tak rovnaké ženy.

Viem, že chlapi tento seriál zatracujú a už pri vyslovení názvu ich mrazí, no pre nás ženy je to niečo ako mantra. Ja osobne nepoznám ženu, ktorá by ho nemala rada. Myslím ten seriál, alebo aj ten sex?! 😀 O tom možno inokedy… Jednoducho milí páni, či sa vám to páči alebo nie, my Sex v meste pozerať budeme hoc aj po tisíci raz. Veď kúsok Carrie, Mirandy, Samanthy či Charlotte je v každej z nás a občas je pre nás jednoduchšie hľadieť na svoje problémy prostredníctvom fiktívnych postáv.

Tieto zelené šaty ste tu už videli. Tentokrát je to však v trochu inom podaní. Nanešťastie, vyzerá to tak, že ich ozajstná krásna farba sa nedá zachytiť na žiadnej fotke. Minimálne osoba je iná 😀 Keď som ich zbadala v Zare, rozhodla som sa, že budú moje. Kupovala som ich ešte v zime, keď začínala plesová sezóna. Mala som ich na sebe aj na jednej beánii. Nebola to však najšťastnejšia voľba. Šaty sú síce krásne, no pri pohybe sa všelijako krútia, dvíhajú a posúvajú a tak som celý večer nerobila nič iné. len striehla kedy čo vykukne. Keďže majú holý chrbát (čo bohužiaľ na žiadnej fotke nevidno) musela som si dať pod ne špeciálnu podprsenku, ktorá sa dá zapnúť okolo brucha a krku a tá sa krútila spolu so šatami. No hrôza. Na fotenie som preto prsia nechala doma 😀 Aj tak ale najlepšie vyzerajú, keď stojím vystretá. No čo už, ale môžem povedať, že v skrini mi visia krásne šaty ako od víly Tinkerbell. Na fotkách môžete konečne vidieť v akcii aj náušnice od Selepceny, ktoré mám už tiež dlhšie. Je však ťažšie zladiť k nim outfit a hlavne nájsť príležitosť, takže ich nosím pomenej. No mám ich vystavené na poličke a kedykoľvek sa na ne pozriem, musím sa usmiať nad tým aké sú pekné.
Máte aj vy v šatníku kúsky, do ktorých ste sa zamilovali, kúpili si ich ale takmer ich nenosíte pretože nie sú príliš pohodlné? 
Už som sa ale rozpísala, takže si radšej užite fotky, ktoré sme tiež nafotili s Ondrom. Prajem vám krásny večer!

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Ondrej Kalus
Dress:Zara/ High heels: Aldo/ Clutch: Elle/ Earrings: Selepceny
 

(5) komentár

  1. krasne saty 🙂

  2. krasne saty 🙂

  3. Anonymný hovorí:

    Pekná.

  4. Anonymný hovorí:

    Pekná.

  5. Dakujem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *