Adventný kalendár

13. Čo by som si želala pod stromček / Adventný kalendár

Dnes tu mal byť pôvodne úplne iný článok. Mala som v pláne opäť líčenie. Avšak, nepodarilo sa mi ho nafotiť, keďže mi neprialo svetlo ani čas. Preto som musela improvizovať a vymyslieť nejakú náhradu, ktorá nepotrebuje fotenie vlastných fotiek. Síce sa v tomto adventnom kalendári takýmto riešeniam snažím vyhýbať, aby to nevyzeralo, že chcem články len tak narýchlo odbiť, zúfalé časy vyžadujú zúfalé riešenia. Keďže je zima a ja nemám výbavu profesionálneho ateliéru, pár takých článkov tu jednoducho je. A ten dnešný wishlist sa k nim radí tiež. Verím, že vám to nebude veľmi prekážať a možno v ňom nájdete ešte nejaký tip pre Ježiška. 

Wishlist

Ako už názov napovedá, dnes som si pripravila môj zoznam prianí pod stromček. Možno si poviete, prečo by vás to malo zaujímať, no ja to beriem tak, že to môžu byť ešte dodatočné tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych alebo nápoveda pre toho vášho osobného Ježiška. Takže, ak tu nájdete niečo čo by sa vám tiež pod stromčekom pozdávalo, pokojne mu tento zoznam nenápadko podstrčte. A teraz už poďme na to.

Kniha Copywriting

V zozname vecí, bez ktorých nedokážem žiť som spomínala knihy. A ešte keď sú náučné, tak to je jednoznačne dobrá investícia. Preto v mojom wishliste kniha nemôže chýbať. Napríklad táto by ma veľmi potešila, keďže sa snažím v oblasti marketingu stále vzdelávať a zlepšovať aj svoje blogovacie zručnosti. 

Posteľné obliečky

Posteľných obliečok nikdy nie je dosť a tieto by sa nám do spálne náramne hodili. Je to univerzálny a praktický darček.

Poťah na vankúš

Už dlho zháňam poťahy na malé vankúše, ktoré máme na sedačke. Zatiaľ sú stále vo farbe sedačky a ja by som to chcela trochu spestriť, no je ťažké nájsť také, ktoré by nám do obývačky pasovali. Tento zamatový poťah v podstate v ktorejkoľvek z farebných možností, ktoré H&M ponúka by nám tam ladil.

Oválny pekáč Stone Legend

Možno si teraz klepkáte na čelo, že ma zlákal teleshoping. Aj ja som si ťukala, vždy keď som reklamu na tieto pekáče videla. Načo by to komu bolo. No potom ho mamina dostala od starkej a nevie si ho vynachváliť. Takže sa dostal aj na môj zoznam prianí, hlavne vďaka jeho jednoduchému umývaniu. Ocenili by sme ho, keď Michal pečie svoje povestné bravčové rebrá. Takže je to také spoločné prianie.

Zamatová tepláková súprava

Zamatu je teraz všade plno a mňa úplne dostali teplákové súpravy. Túto z F&F som si aj chcela kúpiť, len už som nezohnala potrebné veľkosti. Keď aj bola mikina, neboli tepláky a zas opačne. A nechcela som rozdielne farby vrchu a spodku. Ale teraz ich majú kade tade, takže si počkám na výpredaje a niekde nejakú zoženiem aj keď si ju nenájdem pod stromčekom. Ale asi budem vzhľadom na nadchádzajúce obdobie kojenia hľadať radšej vrch na zips.

Paletka očných tieňov

Kozmetiky nie je nikdy dosť a hoci si teraz dávam pracovnú pauzu, túto paletku by som si do zbierky aj tak priala. Konkrétne táto In your element shadow palette: Metal ma oslovila. Má krásnu skladbu farieb a skvelú pigmentáciu, takže ak by mi chcel niekto spraviť radosť, nebudem sa brániť.

Umelý kožuch

Láska na prvý pohľad, no momentálne pre seba nenakupujem. Ale veľmi by som si ho priala. V tej baby ružovej vyzerá skvelo, je dlhý, teplučký a na zips, takže je aj praktický. Opäť kúsok, ktorý ak si ku mne nenájde cestu, budem ho loviť vo výpredajoch. Veľkosť M poprosím.

Svetlo Ring Light

Toto je jedno z mojich dlhodobých tajných prianí. Len tá cena. To by som hneď nemala problém, ktorý opisujem na začiatku. Líčenie by sa fotilo jedna radosť a nie len to. A možno by som sa aj k tým videám dokopala. Viem, že po novom roku toho času bude pomenej a budem rada, ak si nájdem nejaký pomimo mimča, no verím, že sa časom zabehneme a ja sa tiež zaradím k tým super mamám čo stíhajú všetko. 

Kulma na vlasy

Poviete si, načo, veď mám krátke vlasy. No aj krátke vlasy sa dajú natáčať. A s týmto zázrakom by to bolo ešte o niečo jednoduchšie ako s obyčajnou kulmou. Takže milý Ježiško, ak ma chceš mať peknú, prosím prines mi pod stromček toto. Nehovoriac o tom, že by som ju využila aj pri práci. Prosíííím.

Malá kabelka

Môj muž teraz zrejme pokrúti hlavou a povie si, že mi už načisto šibe. Kabeliek mám predsa dosť. No každá žena mi dá istotne za pravdu, že topánok  a kabeliek nikdy  nie je dosť. A takúto malú svetlú ružovú roztomilú ešte nemám. Takže by sa určite v mojej zbierke nestratila. A pasovala by k tomu kožúšku ehm. 

Čo si želáte pod stromčekom nájsť vy? Vybrali by ste si niečo aj z tohto wishlistu?

COLLAGE BY: NITA

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *