Móda

CityZoo

Nejako nič nestíham. Začala som chodiť do práce a pomaly sa pokúšam časovo zladiť všetky aktivity. Naozaj pomaly. Stále zdokonaľujem svoj time management. Možno sa mi to raz aj podarí :). Môj týždenný rozvrh je celkom nabitý. Tak napríklad tento týždeň. V pondelok práca, večer škola; utorok práca a večer škola; streda práca večer tanečná, štvrtok práca a večer chodím cvičiť na klavíri s jednou malou slečnou, piatok cestujeme domov do Levíc, sobotu ideme sadiť do záhrady a v nedeľu nás s frajerom rodičia berú pri príležitosti našich nedávnych narodenín na výlet do Budapešti. Popri tom semestrálne projekty a začínam písať diplomovku. Neberte to ale tak, že sa sťažujem. Ja len referujem :). Aj keď som dosť vyťažená, celkom ma môj súčasný stav baví. Ešte keby som tam dokázala vsunúť pár doplnkových aktivít, bolo by to ideálne. Všetko chce ale svoj čas, raz sa mi aj to podarí. Mám konečne dobré obdobie, kedy sa cítim fajn, mám konečne pocit, že som užitočná a nemárnim svoj život ničnerobením.

Aj tieto fotky vznikli tak narýchlo a bolo ťažké ich nafotiť aby som na každej nebola vyrehotaná a aby neboli “rozhýbané” :D. Bolo to v piatok, keď som sa snažila venovať trošku času aj svojmu spoločenskému životu. Bol  u nás totiž na návšteve kamarát Michal a celý víkend sme mali doslova akčný. O tom ale až v budúcom príspevku aj so špeciálnymi fotkami (nebojte sa nebude až o niekoľko týždňov ako to mám v poslednom čase vo zvyku – sľubujem že sa polepším).

 

 

Čo sa outfitu týka, je to úplná klasika. Biele tričko, jeansy, sako a kanady. Takto ma v poslednom čase môžete vidieť dosť často. Teda kanady začínam vymieňať za oxfordky keďže je už cez deň dostatočne teplo. V poslednom čase som zaťažená na pohodlnosť. Nechce sa mi do žiadnych náročných kombinácií a tak siaham v bežných dňoch skôr po basic kúskoch. Ale čakám na ešte teplejšie dni, napr. ako bol tento víkend, a určite pôjdem aj do farieb a dokonca aj sukní.
Na záver už len špeciálne pár slov k tomuto super-duper tričku. Bol to narodeninový darček od mojej Natálky (raz vám ju musím ukázať). Zebry milujem a táto je úplne krásna, tak som sa s ňou musela zladiť aj okuliarmi :D.
Fotil: Michal B.
Sako: Zara/ Jeansy a kabelka : Stradivarius/ Tričko: darček/ Šál: pánske H&M/ Hodinky: Dyberg Kern/ Okuliare: New Yorker/ Kanady: Deichmann

(7) komentár

  1. Líbí se mi že se toho nebojíš! 😀 🙂

  2. škoda že tie okuliare nie sú obyčajné čierne rámy ale zvyšok super – a hlavne tričko 🙂

  3. škoda že tie okuliare nie sú obyčajné čierne rámy ale zvyšok super – a hlavne tričko 🙂

  4. podle mě ti to sluší 🙂 to tričko je boží 😀 lost-strength.blogspot.cz

  5. podle mě ti to sluší 🙂 to tričko je boží 😀 lost-strength.blogspot.cz

  6. Dakujem vam 🙂

  7. Dakujem vam 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *