Christmas gift

Už iba raz sa vyspíme a bude Štedrý deň. Už sa tešíte? Lebo ja veľmi. Tieto Vianoce sú pre mňa totiž výnimočné a to preto, že ich budem po prvý raz tráviť s Michalom. Doteraz sme Štedrý deň trávili každý so svojimi rodičmi, no tento rok to bude iné. Avšak rozhodli sme sa, že ešte nebudeme sami (aj tak sme ešte nestihli prerobiť byt, takže ani nie je kde), ale budeme u mojich rodičov. A na budúci rok zase u Michalových. A tak na striedačku, až kým nebude dieťa a my si začneme vytvárať naše vlastné rodinné tradície.

Neviem ako vy, ale ja si na rodinných tradíciách veľmi zakladám. Sú pre mňa dôležité a vytvárajú tú pravú vianočnú atmosféru. Pravdu povediac, ešte si neviem celkom dobre predstaviť, že na rok to bude trochu iné (budeme u Michalových rodičov a tí majú zas iné zvyky) a raz sa to celé úplne zmení a vytvoríme si nové tradície. Tento prechod do nového života, je tak trochu zvláštny. Mám z toho ešte stále zmiešané pocity a najviac sa to prejavuje počas sviatkov a rodinných udalostí. Manželstvo nám navzájom totiž do života prinieslo nových ľudí, nové rodinné povinnosti a tak si náš život vyžaduje inú organizáciu. Musíme všetko a všetkých zladiť. A poviem vám, že niekedy to nie je jednoduché. Takže prvý rok bude pre nás takou zaťažkávajúcou skúškou. Ale je to pre nás výzva, na ktorú sa veľmi tešíme a určite sa s ňou popasujeme. Veď nie nadarmo sa hovorí: “Láska aj hory prenáša.”
Na fotkách vidíte outfit, ktorý mám pripravený na zajtrajšiu slávnostnú večeru. Kabelku síce pri stole mať nebudem, no keďže som ju mala so sebou vonku tak je aj na fotkách. Nafotili sme ho pre vás v predstihu, lebo zajtra na to nebude čas (u nás sa totiž balia darčeky a zdobí stromček až na Štedrý deň). Chystám sa vyzerať ako vianočný darček v bodkovanom papieri previazaný červenou mašľou. A viete si tie fotky predstaviť, aké by boli krásne keby bol sneh? Ale čo už aj bez toho snehu vám želám tie najkrajšie vianočné sviatky, plné pohody, šťastia a lásky v kruhu najbližších.
Šťastné a Veselé Vianoce!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turtleneck – Camaieu/ Skirt – SheIn/ Bag – Parfois/ Shoes – Baťa/ Necklace – Iam/ Hair bow – F&F/ Pantyhose – Lindex
 

 

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES

17 thoughts on “Christmas gift

  1. Jste tak krásná! Těším se, že jsem objevila tento blog, jdu projet zbytek článků, vypadá to konečně na zajímavou bloggerku se zajímavým stylem 🙂

  2. Jste tak krásná! Těším se, že jsem objevila tento blog, jdu projet zbytek článků, vypadá to konečně na zajímavou bloggerku se zajímavým stylem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *