Móda

Cherries

Predstavujem vám poslednú sériú fotiek od Ondreja. Pôvodne to mal byť len klasický outfit post, no nakoniec sme spojili moju a Ondrovu víziu a vznikla táto foto mini séria. Spája ženské a mužské prvky, ktoré pokope vytvárajú vyvážený celok. Tá cigareta je ako rekvizita, no nádherne voňala – višňovo 🙂 Smiala som sa, že by sa dali používať ako vonné sviečky. Keď ju človek zacíti, má chuť ju zjesť, no potom si potiahnete a tá chuť je horká a tak vzdialená od tej vône. Takže sa zaobídem aj bez fajčenia. Ale na fotkách to pôsobí efektne.

Ospravedlňujem sa za absenciu topánok. Akosi nám zo záberov ušli a zistili sme to až podstatne neskôr. Tak len pre predstavu, mala som klasické čierne špicaté lodičky 😉 K tomu boyfriend jeansy a pánsku flanelovú košeľu. Celkovo je outfit skôr športovejší, no spomínané “neviditeľné” lodičky spolu s výrazným malinovým rúžom mu dodali ženský drive.

Inak čoskoro sa môžete tešiť na menšie (či väčšie?) zmeny na blogu. Takže sledujte, aby vám nič neušlo 🙂 Prajem vám krásny večer!

 

 

 

Foto: Ondrej Kalus

Jeans: Pull&Bear/ T-shirt: Replay (Peek&Cloppenburg)/ Shirt: New Yorker/ Bag: Parfois/ Belt: H&M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *