Móda

Challenge

Juhúúú po dlhšej dobe sa mi podarilo konečne pripraviť outfit post. A dokonca mám jeden aj do zásoby, takže snáď ma nezastihnú opäť foto suchoty. Dokonca som sa rozhodla, že začnem točiť aj videá. Uvidím, ako to budem stíhať a či to bude mať význam, no pokúsim sa o to. Už dlhší čas sledujem na Youtube rôzne vlogy a veľmi sa mi táto myšlienka zapáčila. Najskôr som si však vôbec nevedela predstaviť, že by som v podobnom videu mala byť ja. Ale včera večer som proste zapla na telefóne nahrávanie a úplne neplánovane a spontánne vznikol môj prvý vlog. Nájdete ho na mojom YT kanáli. Akurát sme si neuvedomili, že máme zle otočený telefón a preto je obraz takto na výšku. No ďalšie už budú správne. Verím, že mi to na prvýkrát odpustíte. Budem rada, ak mi napíšete, ako sa vám video páči, a tiež budem vďačná za konštruktívnu kritiku, ktorá mi pomôže vychytať muchy. Točenie videí beriem ako výzvu, keďže som niečo také nikdy pred tým nerobila. Tak budte prosím zhovievavý 😉 Ďakujeeem!

Dnes som dokonca natočila aj druhý vlog. Ten čaká na zostrihanie a potom si ho tiež budete môcť pozrieť. Mala som obavy, či nebudem na videách pôsobiť príliš afektovane, či budem mať čo hovoriť a podobne. Zistila som však, že to nie je až také ťažké, no bohužiaľ, trošičke afektu sa podľa mňa vyhnúť nedá. Respektíve, možno by som to nenazvala vyslovene afektom, no proste nikto nie je pred kamerou úplne 100% prirodzený. Človek má sklon k troche teatrálnosti a ťahá to k prednášaniu :D. To je môj osobný názor. Výsledok môjho snaženia už posúdite vy a snáď sa vám videá budú páčiť. Mne sa najviac páčia videá od blogeriek Lucky a Niky z A cup of style. Dievčatá sú veľmi zlaté a ich videá sú milé a vtipné. 🙂

 

 

Čo sa dnešného outfitu týka, pripadala som si v ňom trošku ako z konca 80s začiatku 90s. Už mi chýbala len trvalá na vlasoch :D. Aj keď to vyzerá, že mám na sebe sukňu, sú to vlastne šaty. Mám ich veľmi rada, aj keď sa príliš nehodia na bežné nosenie. Cítim sa v nich žensky a sú doslova ako moja druhá koža. A tento petrolejový sveter je asi najlepší kúsok na zimu, aký v šatníku mám. Je mäkký a teplučký. Vlastne o prvenstvo sa momentálne delí s touto perovkou. Tá má len jednu maličkú chybičku a to, že z nej občas vylezie nejaké to pierko a ja potom vyzerám ako keby som vyliezla z perín. Je však dokonale teplá a nemusím byť pod ňou naobliekaná. Teda aspoň zatiaľ, kedže ozajstná zima nás ešte nepoctila svojou návštevou.

 

 

Foto: Michal Béres

Sweater: H&M/ Dress: Jennyfer/ Belt: H&M/ Shoes: Humanic/ Coat: Stradivarius/ Bag: Stradivarius
 

(4) komentár

  1. Sekne ti to. Krásne urobený make up ♥

    *GIVEAWAY*

  2. Sekne ti to. Krásne urobený make up ♥

    *GIVEAWAY*

  3. Ďakujem 🙂

  4. Ďakujem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *