Móda

Canary

Na úvod by som sa vám chcela ospravedlniť za moje odmlčanie. Posledné dva týždne som finišovala diplomovku a na nič iné som nedokázala myslieť. Teda miestami som nedokázala myslieť vôbec a preto mi to asi trvalo dva týždne :D. No už ju mám napísanú a teraz len dúfam, že ju stihnem aj odovzdať, pretože ešte sa riešia nejaké technické veci okolo, ktoré však ja nijako neviem ovplyvniť a dosť mi to naháňa strach. Tak držte palce aby sa mi to podarilo.

Aj keď však nie som aktívna na blogu, stále ma môžete sledovať na sociálnych sieťach. Na Instagrame som v rámci prokrastinácie pomerne aktívna a k tomu som si stiahla už aj Snapchat, takže ma tam nájdete pod menom blondavapotvora. Keďže nasledujúcich niekoľko týždňov sa idem učiť na štátnice, moja aktivita na týchto sieťach bude určite vysoká :D. Ak máte účty na Instagrame alebo Snapchate aj vy, napíšte mi ich do komentárov, prípadne ak máte tipy na inšpiratívnych ľudí,
budem rada ak sa o ne so mnou podelíte.
A teraz k outfitu. Mám nohavicové obdobie a ani so stúpajúcimi teplotami ma neupúšťa. Možno je to tým, že aj keď cez deň je teplo, na večer sa ešte pomerne dosť ochladí a ako sa poznám, ja by som zamrzla. Preto sa snažím počasie ešte nepreceňovať a nevyťahujem zo skrine príliš letné kúsky. Veď hádam ich čas ešte príde. Preto aj dnes na mne vidíte nohavice – konkrétne moje prvé čierne rifle za….no veľmi dlhú dobu. Kúpila som ich na výlete vo Viedni vo Forever 21 za úplne smiešnu sumu 7 Eur. Sedia ako uliate a cítim sa v nich naozaj skvelo. Majú vyšší pás, takže som si k nim mohla obliecť tento krátky svetrík. Dlho som rozmýšľala nad kabelkou. Obyčajná čierna mi prišla nudná, chcela som nejakú inú kombináciu. Takú, môžno neočakávanú. Takže som sa rozhodla pre červenú. Pravdepodobne by ma ale táto kombinácia vôbec nenapadla, keby som už nemala namaľované ústa červeným rúžom. Pôvodne som totiž mala na sebe niečo iné, no v tom mi bolo teplo takže som to prehodnotila. Nakoniec sa mi červená s ostrou žltou zapáčila a bolo rozhodnuté. Čo na toto farebné duo hovoríte?

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal Béres

Sweater: Mohito/ Jeans: Forever 21/ Shoes: ???/ Bag: Parfois
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *