Móda

Born in the 90s

Ahojte! Tečie nám radiátor. Vymieňali sme dva staré za nové a jeden z nich tečie. To je pech. Práve keď začínajú kúriť, lebo vonku je odporne. A ešte len bude! Internet je plný snehových správ. Zase sa na nás jeseň vykašľala a príde rovno zima? Alebo si to len opäť vymenia a december bude bez snehu. Zbohom snowboard. Už si na to akosi začínam zvykať. Na doske som nestále poriadne tri roky. Začínam mať strach, že aj zabudnem ako vyzerá, nie to ešte ako sa to robí. Snáď je to ako bicyklovanie. Ktovie. Ak sa pošťastí, podám info v januári.

Ale teraz je ešte len október tak môžem zatiaľ trénovať v obývačke. Aj keď, to by mi asi naša plávačka príliš nepoďakovala. Tak to predsa len nechám na ten december, alebo január… Keď to po sebe čítam, mám chuť to zas vymazať. Už asi piatu myšlienku. Ak sa to myšlienkou dá nazvať. Skôr nejaký divoký výplod mysle. Ale to je vlastne tiež myšlienka tak nech. A tu sa dostávam v podstate k podstate. Záleží vôbec na tom, o čom na blogu píšem, alebo si len pozriete obrázky, v lepšom prípade hodíte nejaký koment (za ktoré samozrejme veľmi pekne ďakujem, tešia ma) a utekáte “o dom blog ďalej”? Veľmi by ma to zaujímalo, pretože všade radia, že blog má mať dobré fotky ale aj kvalitný obsah, rozumej text. No keď si čítam rôzne komentáre na rôznych blogoch, často mám pocit, že väčšina nečíta, iba pozerá. Tak reku opýtam sa vás, milý čitatelia/pozeratelia môjho blogu, čo si o tom myslíte vy.

A na záver niečo málo aj k outfitu. Ja som dieťa 90-tych rokov. Narodila som sa presne v 1990. A keď som v hmku našla toto tričko, nemohlo tam ostať. Vždy sú na všetkých tričkách rôzne iné roky, čísla, whatever. A nikdy nie také, čo by sa aj mne hodilo. A hľa, teraz som konečne jedno našla, takže šťastná ako blcha som ho utekala zaplatiť a od tej chvíle ho nosím často. Celé leto bolo mojím verným spoločníkom k nohaviciam s vysokým pásom. Tak ako aj teraz. Tvoria také krásne kombo. A k nim must have tejto sezóny – bombera. Dlho som uvažovala kým som si jednu vybrala. Všetky sú väčšinou v “kaki” farbe a aj v mojom šatníku je tejto farby už dosť, tak som sa nakoniec rozhodla pre túto nádhernú striebornú s fialkovým nádychom (ako majú občas aj moje vlasy – opäť čoskoro). A ako bodka k 90-tym, umelohmotný prsteň. Och áno! Vyťahovali sme si ich z automatov a aj keď mi väčšinou boli veľké, milovala som ich. Boli farebné, vzorované, aké ste si len vymysleli. A pre nás to boli naše malé poklady. Za 5 korún. Och childhood ako rada by som si ťa niekedy zopákla. Aká drobnosť z detstva dokáže zlepšiť náladu vám? 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

T-shirt, Bomber jacket, Boots, Bag – H&M/ Trousers – Stradivarius/ Sunglasses – Addict
 
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

(5) komentár

 1. Veľmi krásny outfit aj blog ♥
  ORLLING

 2. Veľmi pekné fotky a to tričko by som si mala zaobstarať určite aj ja! 😀 🙂
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

 3. ty si veľmi zaujímavá a tie okuliare sú mega 🙂 som inak o rom staršia od teba a teda vôbec neholdujem štýlu 90tych rokov, ja mám rada eleganciu aj keď len miernu. Čo sa týka komentovania, vždy to máš tak, že čitateľia si prečítajú a idú ďalej. Blogerky si niektoré prečítajú, nechajú komentár a idú ďalej. A iné blogerky len prídu, nechajú koment, lebo sa im nechce čítať alebo len chcú mať niekde backlink a dajú pod komentár odkaz na svoj blog :)Takže to vôbec nerieš, píš pretože ťa to baví a nájde si to svojich čitateľov aj keď ti nemusia písať komentáre 🙂
  Drew's Beauty

 4. Wow, tak tohle je pecka! ♥

  Another Dominika

 5. Jsi krásně svá, skvěle se na to kouká 🙂 A ty botky jsou top!

  BLOND SITE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *