Adventný kalendár

17. Balenie vianočných darčekov / Adventný kalendár

Tak a je tu tretia adventná nedeľa. Najvyšší čas mať všetko nachystané a robiť už len najmenšie úpravy, aby sme tento posledný týždeň zvládli bez stresu. Máte už nakúpené, napečené a upratané? U nás už je v podstate väčšina hotová. Dokonca sme včera stihli pobaliť darčeky. Tento rok sa na Vianoce chystáme o niečo svedomitejšie ako napríklad vlani. Asi to bude tým, že teraz to bude len naše a aj keď budeme sami, chceme aby bolo všetko tip top. Nech si na naše prvé vlastné Vianoce uchováme čo najviac a hlavne najkrajších spomienok. Preto sme aj včerajší deň dokumentovali a ja vám z neho pár fotiek ukážem.

Z fotiek sa teším, pretože ich založíme do rodinného albumu. A teraz tu sľubujem, že neskončia len na hard disku, ale pekne založené v reálnom fotoalbume. Pretože len tak majú spomienky to ozajstné čaro. 

Balenie

Dnes sa už aj samotnému balenie prikladá čoraz väčší dôraz. Každý sa snaží mať perfektné fotogenické balíčky. Tento rok som si to chcela vyskúšať aj ja, no začali sme zvoľna. Na výber je veľké množstvo papierov a ozdôb, ale keď si predstavím, že to všetko aj tak skončí v koši, tak príliš nemám chuť do nich investovať. Radšej tie ušetrené peniažky použijem na samotný darček. Preto sme kúpili len samotný baliaci papier a jednu stuhu. Ostatné ozdôbky som zrecyklovala a to z balíčkov z vianočného swapu s Kejmy

Hoci sa mi páčia aj také tie elegantné balíčky v jednofarebných neutrálnych papieroch, predsa len sa mi k Vianociam pýta trochu gýču. Preto u nás vždy vyhrávajú tradičné vianočné papiere. Sú pestré, roztomilé a pod stromčekom to potom vyzerá tak krásne veselo. Tento rok som na ne vyrábala aj mašle, inokedy buď ani neprevezujeme alebo len takými tými bežnými stuhami previažeme ako klasický balík. Ale včera sme sa s Michalom naozaj zabávali a ozdobovali. Ale veď načo budem o tom toľko rozprávať, rovno sa na našu baliacu sobotu poďte pozrieť.

vianočný darček

darčeky

balenia darčekov

francuzsky buldocek

darčeky

vianočný stromček

Tak čo, máte už darčeky zabalené alebo ste z tých, ktorí si to nechávajú na poslednú chvíľu?

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *