Móda

Back to Black

Svet dospelých je občas poriadne ťažký. Samý zhon, stres, nával pracovných povinností, všetci sa sťažujú ako ich robota nebaví, ako jej majú veľa a ako nič nestíhajú. Ach ako im závidím. Naozaj! Ja som momentálne členkou tábora na opačnej strane. Bohužiaľ patrím medzi tých nešťastníkov (áno čítate správne NEŠŤASTNÍKOV), ktorí veru nemajú problém so zhonom a obrovským množstvom pracovných povinností. Už nejaký ten čas mám hotové peripetie s hľadaním zamestnania. Jediné čo ma utešuje, je vedomie, že som aspoň externý študent a aspoň aké také povinnosti mám. Aj keď tých zatiaľ nie je nijako moc.

Nejdem tu rozoberať náš “úžasný” systém a výmysly našej vlády. To by bolo nadlho a ani sa to sem nehodí. Len som sa proste potrebovala posťažovať. Má to však jednu výhodu a to, že sa môžem naplno venovať blogu a tomu čo ma baví. Snáď sa to tu už čoskoro odzrkadlí. Treba hľadať pozitíva aj tam kde zdanlivo nie sú. Veď každá minca má dve strany. A tak čítam, kreslím (pokúšam sa :D), zbieram inšpiráciu, behám po obchodoch (aspoň sa kochať), vymýšľam a uvažujem. Naozaj veľa uvažujem. V poslednej dobe ide môj mozog na plné obrátky a hľadá pre seba a pre mňa využitie kde sa dá. Rozmýšľala som aj nad tým, že by som začala s DIY a tiež sa viac venovala pečeniu sladkostí. Ktovie, možno zo mňa raz aj niečo bude. Chceli by ste aj príspevky takéhoto druhu? 
 
 
A teraz k tomu čo som mala na sebe. Čierna, čierna a ešte raz čierna. Túto sezónu je čierna všade. Zažíva svoj veľký návrat, ZASE. Ale ja som rada. Ešte na základnej škole som čiernu proste milovala (nie nebola som EMO!). Obliekala som sa normálne, akurát väčšina môjho šatníka bola čierna. Asi som sa bála farieb, to si už nepamätám. To sa zmenilo a farby milujem. Ale vždy sa rada vrátim k čiernej. Neviem prečo, ale v čiernej sa cítim akosi inak. Tak tajomne, sexi, vážne. Je to krásna farba, aj vďaka svojej univerzálnosti. Vyzerá skvelo na všetkom a so všetkým, v akomkoľvek štýle. Dokonca aj sama so sebou vyzerá dobre a nikdy jej nie je príliš veľa, čo sa napríklad o ružovej, žltej, oranžovej povedať nedá. Nikto predsa nechce vyzerať ako cukrík, slniečko alebo nebodaj cestár (až na výnimky). A preto na čiernu nedám dopustiť. Poďte do čiernej, pristane každému a nič ňou nepokazíte. Trend či nie, klasika nikdy nie je na zahodenie. Čo hovoríte na čiernu vy? Ako sa v nej cítite?
 

 

Náhrdelník Femme Fashion (nájdete na FB)

 

 

Kabelka Parfois

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Foto: Michal Béres

(8) komentár

 1. ten náhrdelník je skvělý 🙂

 2. ten náhrdelník je skvělý 🙂

 3. černá nadevše <3 skvela kombinace 🙂
  ady.

 4. černá nadevše <3 skvela kombinace 🙂
  ady.

 5. Nádhera!

  Super blog! Nechceš se vzájemně sledovat?:)

  vik-ladyla.blogspot.cz

 6. Nádhera!

  Super blog! Nechceš se vzájemně sledovat?:)

  vik-ladyla.blogspot.cz

 7. Ďakujem, sledujem 😀

 8. Ďakujem, sledujem 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *