Móda

And we’ll never be royals…

Dnes len tak stručne. Vyzerá to tak, že mi od zajtra začína neoficiálne skúškové. Verím, že ho zahájim úspešne tak mi držte palce :).

Začínam mať deficit módy, seriálov, leňošenia a kníh, keďže kvôli práci a škole toho veľa nestíham. Celkom sa teda teším na leto, kedy mi aspoň tá škola na chvíľu odpadne. Pomaly už so snúbencom začíname premýšľať nad konkrétnejšími plánmi na leto. Najviac sa asi tešíme na  návštevu môjho brata v Istanbule, ktorý sa tam presťahoval za prácou. Mimo to určite absolvujeme nejaké tie výlety po Slovensku prípadne okolitých krajinách. Veď ešte uvidíme. A čo vy, aké máte plány na leto?

Čo sa outfitu týka, táto blúzka visela v skrini už dlhšie. Objednávala som ju z nejakej internetovej stránky, no už si neviem spomenúť ktorá to bola. Páči sa mi jej viktoriánsky štýl, až na jedinú nevýhodu – nemôže sa žehliť. V podobnom duchu sa nesie aj brošňa, takže kombinácia bola jasná. Dlho som váhala, akú zvolím spodnú časť, až som sa napokon rozhodla pre klasické slim jeansy, v ktorých sa cítim najlepšie. Trochu farby som pridala novými lodičkami z Deichmanu. Keďže počasie nebolo najideálnejšie a vyzeralo to, že každú chvíľu spŕchne poistila som sa parkou. Nejakú som hľadala už dlhšie, no tie čo sa mi páčili mali na môj vkus prehnané ceny. Až som napokon natrafila na túto F&F a neváhala som ani chvíľu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotil: Michal Béres

Blúzka -???/ Jeans – Stradivarius/ Lodičky – Deichmann/ Kabelka – Parfois/ Parka – F&F/ Brošňa, prstene – Six

(4) komentár

  1. Krásné lodičky a brož! A moc se mi líbí to místo, kde je to foceno, správě industriální.

  2. Krásné lodičky a brož! A moc se mi líbí to místo, kde je to foceno, správě industriální.

  3. Dakujem 🙂 Mame to kusok od domu, no fotili sme tam prvykrat. Urcite vsak nie naposledy 🙂

  4. Dakujem 🙂 Mame to kusok od domu, no fotili sme tam prvykrat. Urcite vsak nie naposledy 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *