Móda

Ako som opustila svoju komfortnú zónu

Toto leto sa u mňa nesie v znamení farieb. Snáď ešte ani jeden rok som nemala tak veselý a farebný šatník ako teraz. Pravdepodobne to je trochu aj vplyvom ostatných blogeriek, zrejme ma nainfikovali farebnou mániou. A tak aj dnes tu mám pomerne farebný outfit. Taký, ktorý by bol ešte zrejme minulý rok úplne mimo moju komfortnú zónu. No teraz? Cítim sa v ňom skvelo.

Niekedy nie je na škodu vystúpiť mimo svoju komfortnú zónu a vyskúšať niečo nové. Či už ide o oblečenie, jedlo, líčenie, zážitky... Nech je to čokoľvek, môžno zistíte, že to nie je také zlé. Môžete objaviť niečo úplne nové a v konečnom dôsledku si to náramne užijete. 

ružový top

Moja zóna K.

Ja osobne som od malička ten typ, že som trochu opatrná a nepúšťam sa príliš do nových vecí. Pri jedle to je asi najväčší extrém. Keď som chodila na základnú školu, dokázala som aj celý školský rok raňajkovať každý deň to isté a mať rovnakú desiatu. Ráno kakao a na desiatu rohlík so syrom a šunkou. Žiadnu zmenu som nepotrebovala. Neznáme chute a nové jedlá do mňa nikto nedostal. Toto mi ostalo do dnes, no snažím sa túto hranicu posúvať a už je to teda so mnou o niečo lepšie. 

ružové okuliareTričko - Calliope/ Kabelka - Six/ Nohavice - Stradivarius/

Šľapky - H&M/ Náušnice - Kejmy Tatranská

komfortná zóna

Pokiaľ ale ide o módu, vždy som rada experimentovala, no keď sa na to pozriem spätne, vždy to tiež bolo v určitých medziach. Teda nie že by som sa vyhýbala extravagancii, s tou som to občas až preháňala, hlavne na naše malé Levice. Skôr by som povedala, že sa vždy opakovali rovnaké prvky a hlavne farby, hoci nemám vyhranený štýl. Čím som ale staršia, tým radšej skúšam a opúšťam svoju zónu komfortu. Dôkazom toho sú všetky posledné outfity, ktoré som vám tu predstavila. A viete čo? Mám z toho radosť a cítim sa v tom dobre. Takže môžem povedať, že som svoju zónu rozšírila. Ale, už teraz viem, že na jeseň sa pravdepodobne vrátim do tej užšej - tlmené a tmavé farby, rockový nádych... To má však ešte trochu času, teraz si treba užívať posledné týždne leta. Farebne!

ružový top

vyšívaná kabelka

farebný outfit

Ako to s komfortnou zónou v rámci obliekania máte vy? Striktne sa jej držíte alebo ju občas opustíte a skúsite aj niečo nové?

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(1) komentár

  1. You look just great! 😉 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *