Advent calendar, #8: Christmas home

Vianoce sa nezadržateľne blížia a všetci postupne začínajú zdobiť svoje príbytky. Ako som už párkrát spomínala, sú to naše prvé Vianoce v novom byte, takže to prežívame o niečo intenzívnejšie. A tak už máme výzdobu od prvej adventnej nedele. Prvým takýmto kúskom bol pochopiteľne adventný veniec. Pôvodne som chcela nejaký hotový kúpiť, no nakoniec som ho na poslednú chvíľu vyrábala sama. Nenašla som totiž žiadny, čo by ma vyslovene nadchol. Tak sme nakúpili pár drobností a nejak som to dala dokopy. Kedysi som takéto srandičky vyrábala každý rok, no akosi som zlenivela a chcela som si to uľahčiť. Nakoniec ma to dobehlo.

Jediná ozdoba, ktorú máme len pár dní a nie už od prvej adventnej nedele, je vianočný stromček. Ten sme stavali spolu asi pred troma dňami a máme z neho ohromnú radosť. Užívame si ho každý večer, keď nádherne svieti a dotvára dokonalú vianočnú atmosféru.
Tak sa poďte pozrieť, ako sme si to u nás vyzdobili.

 

 

 

 

 

 

Ešte stále sa môžete zapojiť do Giveaway o balíček dekoratívnej kozmetiky od značky NYX.

PHOTOS BY: NITA
                                                                               PODPIS

8 thoughts on “Advent calendar, #8: Christmas home

  1. Adventný veniec, ktorý si vyrobila je nádherný! 🙂 Taktiež sa mi veľmi páčia ozdoby na stromčeku a celkový dojem z neho. U nás doma pristupujeme voči už blížiacimi sa Vianocami celkom ľahostajne, nemáme adventný veniec a vianočný stromček zvykneme zdobiť deň pred Štedrým dňom, no na druhú stranu si u nás rok čo rok nájde svoje miesto adventný kalendár, ktorý ma vždy dokáže vrátiť do detských časov a vyčariť mi úsmev na tvári.

  2. Nádherná vianočná výzdoba Nita. Okrem nádherného stromčeka ma okúzlila výzdoba na zrkadle.
    I nás čakajú prvé Vianoce v novom dome a naplno si to užívam. Stromčke zatiaľ nemám, ale už niekoľko dní sa na neho chystám 🙂

    MargiFashion

  3. Ďakujem vám všetkým za krásne komentáre 🙂 Som rada, že sa vám naša výzdoba páči, pretože ja sa z nej vytešujem a užívam si ju ako malé dieťa.

  4. Spätné upozornenie: Jesenná výzdoba domova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *