Móda

Advent calendar, #3: The old me

Dneska máme krásny deň, slniečko svieti, konečne nefúka vetrisko. My sme to preto využili na rannú prechádzku po okolí. Máme to šťastie, že kúsok od nášho domu je krásne jazierko. Často sa tam chodíme prejsť, v lete sme sa tam chodili kúpať a Michal tam chodieva na ryby. Keď svieti slnko, je tam ešte krajšie. Ráno je tam úplné ticho a človek môže načerpať neskutočné množstvo pozitívnej energie. Neviem si preto predstaviť lepšie miesto, kde by sme dnes mohli nafotiť aj pár fotiek do tretieho adventného článku.

V dnešnom outfite som sa trochu vrátila k svojmu starému ja, kedy som sa vyžívala v odhalenejších a extravagantných lookoch. Na niekoho to môže pôsobiť lacno alebo vulgárne, no mne to vôbec neprekáža. Cez čiaru by to možno bolo keby som si k tomu obula vysoké lodičky s platformou, ale takto je to tak akurát. Je to sexi a zároveň pohodlné. A neuveríte, nebola mi ani zima. Obliekla som si aj tielko a keď som ho zapchala do pančúch a obliekla som si kraťasy, vykuklo. No a práve tento detail ma zaujal a tak som ho napravila tak, aby vykúkalo všade. Je to zaujímavý detail, ktorý nepochybne pritiahne pozornosť. A aj keď sa takto bežne už dávno neobliekam, občas mi padne dobre byť zas na chvíľu iná. Zaspomínať si na svoje pubertálne roky a pousmiať sa nad všetkými divokými kombináciami, ktoré som na seba dokázala navliecť.

 

 

 

 

 

 

 

Shirt – Lindex/ Short Jeans  – Tally Weijl/ Bomber jacket – Vintage/ Backpack – Vans/ Shoes – Caterpillar/ Knee socks – H&M
 
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

(4) komentár

  1. krásny outfit, ale musím podotknúť, že más krásny strih vlasov ♥

  2. Skvelé fotky! 🙂
    my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  3. Ďakujem si zlatá 🙂

  4. Ďakujem, som rada že sa páčia 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *