Advent calendar, #24: Christmas day

 

Tak a je tu Štedrý deň. My sme sa zobudili do zasneženého dňa, no už celé doobedie mrholí, takže do večera z toho zrejme veľa neostane. Škoda. Aj tak si však užijeme krásne Vianoce.
Preto dnes len tak stručne, prajem aj vám milí moji čitatelia a čitateľky, šťastné, veselé a požehnané vianočné sviatky. Aby ste ich strávili v kruhu najbližších, nech vás obklopuje len šťastie a láska. Popri tom si vychutnajte dobré jedlo, rozprávky a vysvietený stromček, pod ktorým nech nájdete niečo pekné, čo vás poteší.

Ja tu mám posledné okienko adventného kalendára a s ním zároveň posledný outfit post tohto roku. Dnes trošku sviatočnejší, no nie veľmi, keďže dnešný deň si chcem užiť hlavne v pohodlí. Doobeda sme ešte obehali rodinu, takže som vytiahla kožúšok aby som nezamrzla. Sviatočnejší nádych tomuto looku dodáva zlatá kabelka a výrazné náušnice. Inak je to taká pohodlná klasika. Tento rok som nešla do žiadnej sukne ani šiat. Nejak sa na to necítim. Takto mi je momentálne najlepšie. A v čom strávite Štedrý deň a večer vy?

Šťastné a veselé Vianoce

Top – Forever 21/ Faux fur coat – Zara/ Trousers – Stradivarius/ Shoes – H&M/ Clutch – gift/ Gloves – Mohito

 

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               

8 thoughts on “Advent calendar, #24: Christmas day

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *