Nezaradené

Advent calendar, #20: Christmas songs

foto: Pixabay.com
Ahojte, dnes mám pre vás pripravený zoznam mojich obľúbených vianočných pesničiek. Tento predvianočný čas si veľmi užívam a o to viac, keď z rádia hrajú vianočné hity. Dnes sme boli v Bratislave a obiehali sme ešte posledné pochôdzky tohto roku. Väčšinu času sme teda strávili v aute v zápchach. A keď z rádia znela asi tretia vianočná pesnička, Michal vyhlásil, že mu už pomaly začínajú liezť na nervy.

Nečudujem sa mu, keďže rádio počúva ráno cestou do práce, potom ho majú pustené celý deň v kancelárii a zas mu hrá cestou domov z práce. Na otázku, či pustím teda CD-čko mi ale odpovedal, že kvôli mne necháme rádio. To aby som si mohla vychutnávať tie vianočné pesničky. No nemilujte ho :D. Už sa neviem dočkať Štedrého dňa, keď pri príprave večere budú znieť koledy a všetko bude rozvoniavať. To je tá ozajstná sviatočná atmosféra. Už len 4 dni.
(Keď kliknete na pesničku, budete presmerovaní na YouTube)
 
 
Aké sú vaše najobľúbenejšie vianočné pesničky?

(3) komentár

  1. Super, uplne si to vystihla. Ja by som tam asi ešte pridala Driving home for Christmas a So this is Christmas :))

  2. Áno určite by na zozname mali byť aj tie 🙂 A ešte by sa možno našli aj ďalšie.

  3. 3 a 10 sa zhodneme. Ja ešte milujem COming home for christmas, a potom aj List Ježiškovi od Pala Haberu. A ešte by som ich anšla určite viacej, len ma teraz nenapadnu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *