Nezaradené

Advent calendar, #13: Photo random

Po veľmi dlhej dobe, tentokrát ako súčasť adventného kalendára, som dala dokopy ďalší photo random článok. Vybrala som naozaj len malú časť toho, čo sa mi za dobu od posledného takéhoto článku nazbieralo.
Rada si prezerám fotky a spomínam na udalosti, ktoré zachytávajú. Veľa fotiek si dávame aj vytlačiť a zakladáme ich do albumov alebo rámikov a vešiame na stenu. Nie je nič krajšie, ako keď idem okolo a pri pohľade na tie fotky sa musím usmiať.

Toľko krásnych spomienok so skvelými ľuďmi je na nich zachytených. Aj keď som dávala dokopy fotky sem, užívala som si to a celý čas som sa usmievala. Možno aj preto mi to trvalo celkom dlho, pretože som s radosťou prechádzala každý priečinok v počítači a telefóne a spomínala. Tak sa poďte pozrieť na malý prierez toho, čo sme zažili za poslednú dobu. Možno to aj vo vás vyvolá potrebu zaspomínať si a vrhnete sa na prezeranie svojich fotiek. Teraz pred Vianocami je na to obzvlášť dobrá doba, keďže všade je tá krásna atmosféra a kopec sentimentu. Bilancujeme, spomíname, tak sa poďme ponoriť do toho čara.

V septembri sme robili veľkú rodinnú oberačku hrozna. Zišli sme sa takmer celá rodina, obrali a spracovali sme hrozno a potom sa veľa jedlo a pilo. Bol to super deň a všetci sme si to užili.

 

 

V októbri sme si spravili Cestu okolo sveta. S kamarátmi sme si spravili plán krajín, ktoré chceme ochutnať a vydali sme sa na cestu. A ako to prebiehalo? Po Bratislave sme si našli rôzne bary a reštaurácie a všade ochutnali niečo typické pre vybratú krajinu. Boli sme napríklad vo Francúzsku, Grécku ale tiež v Maďarsku či Nemecku. Večer sme cestu zakončili prehliadkou Bielej noci.

 

 

 

V októbri sme tiež oslávili naše prvé výročie svadby, takže sme si spravili pekný deň vo dvojici a zaspomínali si na začiatky nášho vzťahu a na všetky tie akčné rande, ktoré sme mávali.

V novembri sme boli na kolaudácii nového baru v centre Bratislavy, ktorý otvorili naši kamaráti. Volá sa Bukowski a nájdete ho na Nám. SNP pri Starej tržnici.

 

Naša Ela je veľký šibal a stále niečo vystrája. No sú aj chvíle keď sa konečne unaví a vtedy sa najradšej uloží k niektorému z nás. Alebo aj sama na sedačku bez dovolenia (na druhej foto), ako truc za to, že som sa s ňou odmietla hrať.

 

Nedávno som sa zúčastnila Fashion bazáru v Satori stage. Predávala som oblečenie a doplnky, ktoré už nenosím, no sú vo veľmi dobrom stave. Ďalší takýto bazár je v pláne niekedy po Novom roku, takže vás budem informovať.

PHOTOS BY: NITA
                                                                               PODPIS

(4) komentár

 1. Awww Satori moje ľúbezné! :3
  Ivana xx

 2. K tomu výročiu ti gratulujem! Škoda, že aj v Košiciach sa nekoná taký bazar určite by som sa ho zúčastnila.

  https://thefashiontwiins.blogspot.sk/

 3. Ďakujem. Skús taký zorganizovať, určite sa nájdu aj ďalšie baby čo by sa zúčastnili 😉

 4. Veľmi pekny článok Nita. Priznám sa, že tiež mám úchylku vo fotkách. V byte som vyhradila stenu, ktorú chcem postupne celú zaplniť fotkami 🙂
  Taktiež blahozelám k výročku. Ste veľmi pekný párik. Prajem ďalšie šťastné roky.
  A aby som nezabudla, tie kučeravé vlasy máš super!

  MargiFashion

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *