Móda

2017 a veselá kabelka

 Ahojte milí moji. Ako ste si iste všimli, dala som si od blogu trochu pauzu. Posledný článok, ešte v rámci adventného kalendára, tu bol 24. decembra. A teraz máme 12. január a ja opäť nastupujem v plnej sile.
Počas sviatkov mal môj muž dovolenku až do Troch kráľov a väčšinu času sme trávili u rodičov. Tak som si povedala, že nebudem tieto vzácne chvíle, ktorých je počas roka pomenej, krátiť fotením a písaním a celkovo on-line svetom. Je síce pravda, že som nebola úplne offline, no snažila som sa. Ale, aby ste nepovedali, že som na vás nemyslela, občas som premýšľala nad novými článkami, do ktorých sa už pomaly púšťam a máte sa teda na čo tešiť.

2017

Pôvodne som chcela hneď začiatkom roka bilancovať ten uplynulý. Mala som v pláne veľký článok. No rozmyslela som si to. Zamyslela som sa nad minulým rokom a povedala som si, že nemá význam obracať sa do minulosti. Už som predsa niekde inde a aj keď je to zásluha práve rozhodnutí v starom roku, teraz sa treba zamerať na ten nový. A v tom novom chcem byť lepšia, chcem sa veľa naučiť, opäť sa posunúť ďalej a opäť dokázať ešte o niečo viac. Chcem byť dobrá manželka, dcéra, kamarátka, ak príde ten správny čas tak aj matka, prečítať veľa kníh, naučiť sa nový jazyk, úspešne podnikať, cestovať a zabávať sa, ochutnávať a objavovať. Ak sa mi z toho podarí čo i len tretina budem spokojná. A čo sa nepodarí, zrejme má ešte čas. Takže no stress.

Outfit

Dnes začneme novým outfitom. A tak trochu aj mojím nový ja. Alebo aspoň mojím nezvyčajným ja, pretože takto som ešte asi nikdy oblečená nebola. Mám na mysli farebnú schému, ktorú mám na sebe. Ťavia, krémová, sivá, biela… Týchto farieb je v mojom šatníku naozaj málo, teda okrem sivej a naozaj nikdy sa na mne neobjavili všetky naraz. Takáto svetlá kombinácia je pre mňa netypická a donútila ma vykročiť zo svojej komfortnej zóny. A aj keď to bol len pokus, cítila som sa veľmi dobre a určite som takto po svete nechodila naposledy.

Aby som tam ale predsa len vložila kúsok z môjho typického ja, svetlé farby som rozbila veselou farebnou kabelkou. Tú som dostala od manžela na Vianoce. Vedel, že ju chcem, pretože som sa do nej zamilovala na prvý pohľad na oficiálnom instagrame Aldo, kde bola odfotená nová kolekcia. Hneď som mu ju posielala a v kútiku duše dúfala, že sa objaví v našich obchodoch. Bola som rozhodnutá, že ak ju nedostanem ako darček, kúpim si ju sama. Ale tak ako vždy pokiaľ ide o darčeky, Michal nesklamal, a tak ma pod stromčekom čakala táto kráska. A až keď som upravovala fotky, tak som si uvedomila, ako dokonale ladí s tými slnečnými okuliarmi. No proste osud.

Pulóver – Mohito/ Sveter – Primark/ Džínsy, šál – Stradivarius/ Topánky – Caterpillar, Office Shoes/ Kabelka – Aldo/ Čiapka – H&M/ Slnečné okuliare – I am

 

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (Chilli Mønkey)
                                                                               

(13) komentár

 1. tá kabelka je úžasná rovnako ako ty ♥

 2. prekrásna kabelka! navyše v takomto outfite geniálne vynikne 🙂 ešte aj s tými sklami na okuliaroch, super 🙂
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu 🙂
  MakeUpByVeo

 3. strasne ti to slusi, bozi!
  quitus.blog.cz

 4. Wow! Gorgeous coat! Great outfit!
  Would you like to follow each other? Follow me on Blog and Google+ and I'll follow you back!
  http://www.recklessdiary.ru

 5. veľmi zaujímvaá kabelka 🙂

  ORLLING

 6. Kableka je nádherná 🙂 vyzeráš skvele

  TheDaniellaBlog

 7. super outfitík 🙂 krásne si to zladila 🙂 kabát sa mi veľmi páči a aj tá kabelka 🙂

 8. Od blogu si treba aj oddýchnuť.
  Inak outfit je super, páči sa mi ten kabátik aj boty 🙂

 9. […] ako som spomínala v minulom príspevku o veselej kabelke, nastupujem v plnej sile a sľubujem, že budem pridávať články pravidelne. Na tento sme si […]

 10. […] […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *