Giveaway

2. narodeniny + GIVEAWAY

Včera to boli presne dva roky, čo som napísala svoj prvý blogový príspevok a svetlo sveta uzrel blog Blonďavá Potvora. Vytvorila som si vtedy niečo ako alter ego a odvtedy do internetových vôd prinášam aj ja môj pohľad na svet a na módu. Púšťam vás, mojich čitateľov, do svojho súkromia, do svojej hlavy, do svojho života. Vďaka blogosvetu som zmenila svoj pohľad na módu, objavila som množstvo inšpiratívnych ľudí a naučila sa všeličo nové. Občas som mala dni, kedy som to chcela vzdať, no potom prišiel opäť nový impulz a zotrvala som. A som za to vďačná. Vďačná som ale najviac vám, ktorý blog sledujete a tým, ktorí ma podporujete v tom čo robím. Bez vás by to nemalo zmysel. Preto som si pre vás milí čitatelia, pripravila pri tejto príležitosti takú malú giveaway.

 

Súťažiť budete o mini balenia. Leto je už tu (aj keď počasie sa tak ešte príliš netvári) a nastal čas letných dovoleniek. Verím, že nie som jediná, ktorá má problém zbaliť sa na dovolenku. Môj najväčší problém je kozmetika. Nech idem na tri dni alebo na desať, tej vždy potrebujem rovnako veľa. Preto som nesmierne vďačná za vynález mini cestovných balení. A práve o tie si teraz budete môcť zasúťažiť aj vy. Konkrétne o šampón a kondicionér na poškodené vlasy od Aussie a termálnu vodu v spreji od Avéne. A čo preto musíte urobiť?
1. sledovať blog cez GFC

                    2. do komentáru možete napísať kam by ste si výhru zbalili a samozrejme musíte napísať                                                   svoj email, aby som vás mohla kontaktovať v prípade výhry 


Giveaway končí 12.7.2015 o 20:00!
Víťaz bude vyhlásený na Facebook stránke blogu.
Sorry, giveaway is only for SK/CZ


Foto: by me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *