Adventný kalendár

1. Nápady na darčeky pre muža / Adventný kalendár

Tak je to tu. Dnes máme prvý december a vy ste práve otvorili prvé okienko na mojom adventnom kalendári. A čo skrýva? Ako už názov napovedá, dala som opäť dokopy zoznam vecí, ktoré vám môžu poslúžiť ako nápady na darčeky pre mužov vo vašom okolí. Či už ide o partnera, ocka, brata alebo kamaráta, vybrať sa dá určite pre každého z nich. Takže ak si neviete rady, nech sa páči malá inšpirácia.

Nápady na darčeky

Hoci Vianoce nie sú o materiálnych veciach, predsa len sa nám to s nimi spája. Tým materiálnym sa však snažíme potešiť srdiečko obdarovaného, takže v konečnom dôsledku nedarujeme len vec, ale aj lásku ukrytú v tom ktorom predmete. Dávame tým najavo, že na dotyčného myslíme a že nám stojí za čas a aj peniažky, ktoré sme minuli pri výbere jeho darčeka. A keď sa ešte aj trafíme do vkusu a vyberieme vec o ktorej vieme, že po nej túži, ukážeme mu tým ako dobre ho poznáme.

Ja som do dnešného zoznamu vybrala tipy, ktoré sú síce univerzálnejšie, no myslím že ak si z nich vyberiete, dajú sa prispôsobiť obdarovanému na mieru. Sú z rôznych kategórii a tiež cenových relácii. Je len na vás, pre koho darček hľadáte a koľko ste ochotní investovať. Takže nech sa páči, malá darčeková inšpirácia odo mňa.

darčeky pre muža

 

1. Diár DOLLER

Hoci dnes už asi väčšina mužov využíva kalendár v telefóne verím, že sa ešte nájde pár oldschool jedincov, ktorí si svoje povinnosti a myšlienky radi zapíšu pekne na papier.

2.  Kľúčenka FAKE LOYALTY

Hľadáte maličkosť, ktorá je praktická a poteší? Čo tak kožená kľúčenka od slovenskej značky. Treba podporovať lokálnych tvorcov.

3.  Toaletná voda AVON

Parfém alebo toaletku kupujte zo zásady len keď ste si istý, že sa trafíte do vkusu. Ja môjmu mužovi pravidelne kupujem Black Suede Touch od Avon. Je to úžasná vôňa a obľubujeme ju obaja. Myslím si, že je aj dosť univerzálna a tak príjemná, že sadne širokému okruhu mužov.

4. Bluetooth reprák MARSHALL

Tu sa dostávame do vyššej cenovej kategórie. No nemusíte vybrať tento najdrahší. Mne sa dizajnovo veľmi páči, preto tu našiel svoje miesto. Výber je však naozaj široký a ako pozorujem mužov vo svojom okolí, je to vec, ktorú by nejeden ocenil.

5. Lístky na festival NOVAROCK

Alebo na akýkoľvek iný koncert či festival podľa preferencií obdarovaného. Zážitky sú na nezaplatenie.

6. Kravata ZARA

Hoci v poslednej dobe dominujú motýliky, predovšetkým drevené, kravata je taká klasika. Nejakú by mal mať v šatníku každý jeden muž a preto ak si naozaj neviete rady s výberom darčeka, kravatou určite nič nepokazíte.

7. Pulóver H&M

Tu je výber naozaj obrovský a určite sa vám podarí nájsť ten správny model. Teplé oblečenie je predsa nevyhnutnosť a pekný sveter alebo pulóver by tiež mal byť súčasťou každého pánskeho šatníka.

8. Obal na telefón H&M

Dnes sú tieto zariadenia také krehké, takže ochranným krytom určite nič nepokazíte. A opäť, výber je neskutočne široký, stačí len presne vedieť model telefónu.

9. Cestovná kozmetická taštička

Hľadáte darček pre cestovateľa? Taštička na kozmetiku bude správna voľba. Aj keby potreboval niekam upratať len kefku, pastu a sprcháč, zíde sa mu. Prípadne ju môžete rovno naplniť za neho nejakou dobrou pánskou kozmetikou.

10. Cestovná taška ALDO

Takáto taška má široké využitie. Či už pre cestovateľa alebo vášnivého športovca. Zbalí do nej všetky potrebné veci a ešte bude vyzerať štýlovo. Nehovoriac o tom, že vyberať môžete z nespočetného množstva dizajnov.

11. Akčná kamera GARMIN

Máte doma akčného muža? Kúpte mu akčnú kameru. Na snowboarde, bicykli alebo pri potápaní ju istotne ocení. Zážitky predsa treba niekde zaznamenať.

12. Košeľa ZARA

Čo by nemalo chýbať v pánskom šatníku sme tu už mali. Pridávam na zoznam aj dobre padnúcu košeľu. Príležitosť, kedy ju využije aj ten najšportovejší typ sa určite nájde.

13. Ponožky WALKERS

Veselé ponožky. Napríklad môj muž nechce nosiť žiadne iné, len tie farebné. Dnes ich už ponúka množstvo značiek a čoraz viac mužov tento trend obľubuje. Je to ten malý chlapec v nich, ktorý si užíva že môže aspoň trochu rebelovať aj keď má na sebe dokonale padnúci oblek.

14. Hrnček KEEP CUP

Darček pre vášnivého kávičkára, ktorý si ale kávu nestíha vychutnať v pohodlí domova alebo v kaviarni? Kúpte mu Keep cup. Je to štýlové a navyše ekologické. A ak je ešte aj milovník Star wars, tak z tohto mu bude tá to go káva chutiť ešte o niečo lepšie.

15. Náramok BE WOODEN

Nie každý muž rád nosí doplnky. Napríklad môj ocino neznesie ani len svadobnú obrúčku :D. Nájdu sa však aj takí, ktorý si nejaký ten doplnok radi dajú. Obyčajným strieborným náramkom už odzvonilo. Vyskúšajte štýlový drevený.

Tak toto je zoznam mojich inšpirácií na darčeky pre mužov. Článok nie je sponzorovaný a vyberala som veci, ktoré by som aj ja kúpila mužom vo svojom okolí. Čo hovoríte, vybrali by ste nejaký darček?

COLLAGE BY: NITA

(2) komentár

 1. Tenadventný kalendár je krásny nápad a teda klobúk dolu, pretože to musela byť aj obrovská kopa práce, keďže každý článok dá zabrať jak prasa 🙂

  ..zopár darčekov sme si trafili a už ich aj mám, len čakajú na elfov, aby ich zabalili, zatiaľ som iba objednala eukaliptus 😀

  1. Nita hovorí:

   No niektoré mám predpripravené a niektoré sú ešte v procese výroby 😀 Verím, že to všetko stihnem. Som rada, že sa páči.

   A aj k nám by sa zišli elfovia na balenie, lebo to mne osobne príliš nejde. Veď uvidíš čoskoro 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *